Przygoda Naruto!

Tutaj znajdziesz fantastyczna przygode!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2008-08-30 18:35:29

Itachi-kun Uchiha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

kot napoczontku byl bardzo szybki i zwinny
ale potem zaczoł si meczyc
nie wiem czemu ale uciekal w kierunku budynku 5 hokage
wszedl na dach
i koniec
żadnych szkod tylko tsunade mnie okrzyczala


Nick: Itachi-kun Uchiha
Natura: Ogień
Poziom: Student Akademi
Kasa: 200$

Offline

 

#17 2008-09-02 18:37:09

miki55

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Pokaze ci tu jak zlapalem KoTa (Nie bylo latwo lecz wykonalem misje!).

Gdy bylismy w lesie zobaczylem go, lecz siedzial na prawie pol-metrowym drzewie! Gdy z niego zlecial zgubilismy go gdzies w zaroslach. Po kilku minutach znow go zobaczylem i poszlismy za nim, az do domu Hokage! Bieglismy za nim przez cala konohe, na chwile poszedlem nawet do domu po $10 na ramen. Gdy wracalem z ramenu zobaczylem moja druzyne i pobieglem za nimi, potykajac sie co metr o kamienie. Kot byl taki szybki ze nie moglismy go dogonic! nagle przewrocilem sie i zobaczylem moja mame, po chwili zgubilem sie i nie wiedzialem gdzie jestem. dopiero po godzinie uswiadomilem sobie, ze trzymam kota w reku! Gdy poszlismy do pani Choui okazalo sie ze zlapalem jakiegos obibka, lecz po chwili zobaczylismy, ze kot sam wraca do pani Choui.
Tak zakonczyla sie moja meczaca misja!

Offline

 

#18 2008-09-06 19:45:39

oddzik1998

Użytkownik

7672420
Call me!
Zarejestrowany: 2008-09-06
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: Misja- Złap Kota!

Hokage kazał mi złapać kota pani Chuij .Poszedłem do lasu i znalazłem kota ale uciekł na drzewo.Wszedłem na drzewo ale zaczął skakać po drzewach próbowałem go dogonić ale był za szybki.Uciekł mi ale po 5 min znalazłem go za krzakami.Był zmęczony.wystawił pazury i chciał mnie zaatakować.Lecz ja uciekałem.kot się znowu ukrył jak ja go szukałem wyskoczył z za mnie z pazurami.Ja się obruciłem i złapałem kota.Lecz potem mi znowu uciekł.Poszedłem do miasta po karmę dla kotów.Poszedłem z powrotem do lasu i otworzyłem karmę wysypałem i się ukryłem.Kot przyszedł ja go złapałem lecz się wyrywał.Znowu mi uciekł.Pobiegł do miasta i się schował.Był bardzo zmęczony.Znalazłem go i złapałem i już oddałem go pani Chuij.Nie było żadnych szkód.

Ostatnio edytowany przez oddzik1998 (2008-09-06 21:34:06)


Nick: oddzik1998
Natura : ogień
Poziom : student akademi
Kasa : 0$

Offline

 

#19 2008-09-07 15:27:12

Max112

Użytkownik

4900135
Call me!
Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

...Biegłem za nim, chociaż byłem wykończony. Patrzę, zatrzymał się. Zastanawiam się: "co on robi?!". Próbował wdrapać się na drzewo, udało mu się. Wszedłem z trudem za nim,a on jak gdyby niby nic, zeskoczył. Pomyślałem "trudno". Gdy zszedłem z drzewa już go nie widziałem. Poszedłem wiec do miasta po karmę od kolegi,też miał kota. Gdy tam poszedłem wysypałem karmę i się ukryłem, lecz nie zdążyłem, zauważył mnie i od razu zjadł ją,  i szybko uciekł, ja za nim, chociaż się zmęczyłem. Dogoniłem go w mieście, u kolegi. Akurat był z jego kotem. Myślałem że to też samiec, jednak się myliłem. Złapałem go i zaniosłem pani Chuij. Po drodze się wyrwał, chciał mnie zaatakować. Porwał mi kawałek ubrania, ale go z powrotem złapałem. Spokojnie go zaniosłem, i poszedł spać a pani Chuij mi pogratulowała. Gdy zobaczyła porwane ubranie natychmiast mi zaszyła. Ja wróciłem do domu bez szkód, ale z gotówką.xD



Znowu uciekł kot, ale jestem sprytniejszy. Poszedłem do miasta, szukałem, nie ma go, wiec poszedłem do lasu. Szukałem, nagle usłyszałem że coś jest za krzakami, więc sprawdziłem. To kot! Złapałem go i zauważyłem że jest też inny kot. To kot mojego kolegi! Zabrałem więc 2 koty i oddałem właścicielom.

Jeśli dostałem dużo kasy to...

...DZIĘKUJĘ!!!

Ostatnio edytowany przez Max112 (2008-09-07 18:34:29)


Siema! Tu Max112! GG: 4900135

Offline

 

#20 2008-09-11 20:06:53

narutomax

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-11
Posty: 1
Punktów :   -1 

Re: Misja- Złap Kota!

Kiedy dostalem misje zlapania kota pani Chuij pobieglismy do lasu gdzie jak mowila wlascicielka uwielbia chodzic skubaniec uciekl na piecio metrowe drzewo gdy wspinalem sie po niego skoczyl mi na leb i podrapal chcialem go zabic ale mnie powstrzymali gdy wracalismy z kotem do wiochy to znowu mnie podrapal i uciekl pocichu poszedlem na ramem ale mnie druzyna zlapala i dawali mi wyklad po jakiejs godzine szukania zobaczylem go najnowszy plakat filmu jeki chana zeby oderwac od niego wzrok musialem dostac po ryju i tak bylo kot znowu na mnie wskoczyl gonilem go az pod chate hokage ale i tak zwial jakies trzy dni pozniej zlapalismy go i zanieslismy do jej pani koniec

Offline

 

#21 2008-09-16 17:40:42

janmed_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 1
Punktów :   -1 

Re: Misja- Złap Kota!

Zobaczyłem go w lesie.Kiedy probowałem go złapać uciekł mi.biegłem za nim.Nagle stracilem go z oczu.Zobaczyłem go na jakims dzewie ale na jakim nie wiedzialem.Patrząc na niego wiedziałem ze sie zblizam.Nagle uderzylem w dzewo.Otząsnelem sie po paru minutach.Patrze na swoje rece i widze kota.Wtedy zrozumiałem ze trafilem w drzewo na którym był ten kot.

Offline

 

#22 2008-09-25 16:48:28

wrzal123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: Misja- Złap Kota!

Nazywam sie... WRZAL123!!- krzyknąłem.- Zaden kot nigdy nie bedzie lepszy ode mnie!!
^^:Katon-Goakonkyuu No Jutsu:^^
Jesli nie moge zlapac tego kota to go zabije!!
Szuu... Znowu uciekł...
^^:Taju Kage Bushin No Jutsu:^^
^^:Taju Byakugan:^^
Jest widze go!!
^^:Masowa Technika Podmiany:^^
Moje klony zamienily sie cialami z drzewami otaczajacymi kota, a teraz...
... KICI, KICI SKUR----...
Yeah! Mam cie!!
Proszę pani! Znalazlem pani kota! Da mi pani teraz troche kaski zebym mogl stac sie geninem? Prosze!! - zawołałem.
I... (tu wszystko zalezy od admina - to czy moja opowiesc jest prawdziwa)... dostałem 550$!!
Bardzo dziekuje!!


Nick: Wrzal123
Natura: Wiatr + reszta skradzionych
Poziom:...
Kasa: 0$

Offline

 

#23 2008-10-08 19:58:52

nari

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Gdy tylko dostalem misje odnalezienia kota nie myslalem ze bedzie to az takie trudne.Przed podróżą poszedlem do domu aby zaopatrzyc sie w prowiant poniewaz mialem caly las do przeszukania.W razie czego wziolem ze soba noze kunai tak na wszelki wypadek. No i wyruszylem...odkad tylko wyszedlem za brame wioski myslalem jak zlapac i odnalezc kota...nagle mnie olsnilo postanowilem przyrzadzic rybe ktora koty uwielbiaja. Zaczelem ja smarzyc i nagle uslyszalem mialczenie... zerwalem sie na nogi alemialczenie nie dobiegalo tylko z jednego kiedunku raz dzwiek dochodzil z wschodu a raz z zachodu ....o znowu z poludnia jak i z polnocy . Nie wiedzac co sie dzieje urzylem klon judsu aby wyslac kazdego klona w inna strone niestety zapomnialem ze klony nie moga sie oddalac za daleko od stworcy postanowilem wiec sam bez pomocy klonw przeszukac te tereny...gdy tylko szedlem w kierunku zachodnim mialczenie dochodzilo od wschodu a gdy szedlem w kierunku polnocnym dochodzilo od strony poludnia klony naszczescie moga oddalic sie do pewnego momentu wiec postanowilem oszukac kota...jednym z klonow poszedlem na zachud a drugim skradalem sie od strony wschodu gdy tylko dochodzilem do miejsca z kad dochodzilo milczenie natychmiast zmienilo polozenie i wtedy postanowilem go zaskoczyc...jak mi sie juz to udalo to okazalo sie ze no nie jest zwykly kot...no moze i taki byl przed ucieczka od wlascicielki i wejsciem do lasu . ten kot zostal zapieczentowany przez jakiegos junina i mial on w sobie niebywale duza sile...naszczescie mialem noze kunai ...ale przypomnialo mi sie ze pani huij kazala mi go przyprowadzic calego i zdrowego..nie moglem wiec z nim walczyc...postanowilem wiec zdjac z niego klatwe ...musialem jednak obezwladnic kota abym mogl to zrobic uzylem wiec klon jutsu i zaatakowalem kota z wszystkich stron..udalo mi sie go obezwladnic ale pomyslalem przeciesz ja nie umiem sciagac pieczeci ktora spawila ze ten kot jesttak silny...pobieglem wiec do wioski po mojego Sensei Kakashiego ...wrociwszy z nim na kiejsce kakashi zdjal pieczenc z kota a ten nagle stal sie malutki i bezbronny...kakasi zastanawial sie kto i po co zapieczentowal kota....przyszlo mu do glowy ze moze ktos chcial zabic mnie ...tylko dlaczego??moze ten kot wcale nie mial mnie zabic tylko sprawdzic moje umiejetnosci lub zmeczyc mnie po to by jonin ktory naslal na mnie tego kota....kakashi powiedzial zebym wracal do wioski a sprawa sie sama wyjasni i juz wkrudce dowiemy sie kto za tym stoi...wrociwszy do wioski oddalem kota pani Huij ktora strasznie mi dziekowala i tulila sie do swego kotka poczulem sie jak jakis bohater... hehe:) i tak o to lapalem kota ale kto chcial mnie zaatakowac moze wyjasni sie to w kolejnym zadaniu

Offline

 

#24 2008-10-14 19:41:32

nuno99

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Gdy tylko dostalem misje odnalezienia kota nie myslalem ze bedzie to az takie trudne.Przed podróżą poszedlem do domu aby zaopatrzyc sie w prowiant poniewaz mialem caly las do przeszukania.W razie czego wziolem ze soba noze kunai tak na wszelki wypadek. No i wyruszylem...odkad tylko wyszedlem za brame wioski myslalem jak zlapac i odnalezc kota...nagle mnie olsnilo postanowilem przyrzadzic rybe ktora koty uwielbiaja. Zaczelem ja smarzyc i nagle uslyszalem mialczenie... zerwalem sie na nogi alemialczenie nie dobiegalo tylko z jednego kiedunku raz dzwiek dochodzil z wschodu a raz z zachodu ....o znowu z poludnia jak i z polnocy . Nie wiedzac co sie dzieje urzylem klon judsu aby wyslac kazdego klona w inna strone niestety zapomnialem ze klony nie moga sie oddalac za daleko od stworcy postanowilem wiec sam bez pomocy klonw przeszukac te tereny...gdy tylko szedlem w kierunku zachodnim mialczenie dochodzilo od wschodu a gdy szedlem w kierunku polnocnym dochodzilo od strony poludnia klony naszczescie moga oddalic sie do pewnego momentu wiec postanowilem oszukac kota...jednym z klonow poszedlem na zachud a drugim skradalem sie od strony wschodu gdy tylko dochodzilem do miejsca z kad dochodzilo milczenie natychmiast zmienilo polozenie i wtedy postanowilem go zaskoczyc...jak mi sie juz to udalo to okazalo sie ze no nie jest zwykly kot...no moze i taki byl przed ucieczka od wlascicielki i wejsciem do lasu . ten kot zostal zapieczentowany przez jakiegos junina i mial on w sobie niebywale duza sile...naszczescie mialem noze kunai ...ale przypomnialo mi sie ze pani huij kazala mi go przyprowadzic calego i zdrowego..nie moglem wiec z nim walczyc...postanowilem wiec zdjac z niego klatwe ...musialem jednak obezwladnic kota abym mogl to zrobic uzylem wiec klon jutsu i zaatakowalem kota z wszystkich stron..udalo mi sie go obezwladnic ale pomyslalem przeciesz ja nie umiem sciagac pieczeci ktora spawila ze ten kot jesttak silny...pobieglem wiec do wioski po mojego Sensei Kakashiego ...wrociwszy z nim na kiejsce kakashi zdjal pieczenc z kota a ten nagle stal sie malutki i bezbronny...kakasi zastanawial sie kto i po co zapieczentowal kota....przyszlo mu do glowy ze moze ktos chcial zabic mnie ...tylko dlaczego??moze ten kot wcale nie mial mnie zabic tylko sprawdzic moje umiejetnosci lub zmeczyc mnie po to by jonin ktory naslal na mnie tego kota....kakashi powiedzial zebym wracal do wioski a sprawa sie sama wyjasni i juz wkrudce dowiemy sie kto za tym stoi...wrociwszy do wioski oddalem kota pani Huij ktora strasznie mi dziekowala i tulila sie do swego kotka poczulem sie jak jakis bohater... hehe:) i tak o to lapalem kota ale kto chcial mnie zaatakowac moze wyjasni sie to w kolejnym zadaniu

Offline

 

#25 2008-10-18 21:50:57

sasuke100

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

złapałem kota łatwe dostałem 10000000000 pienendzy super nie kurde cholera

Offline

 

#26 2008-10-20 17:14:30

Naruto Uzumaki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Ide po lesie szukając kota pani chuij .Chodze dwie trzy godziny.wtedy to już się wkurzyłem wykonałem podział cienia.Lecz nawet to nie pomogło kot gdzieś uparcie siedział.Nagle zobaczyłem że coś porusz się w krzakach. Więc żuciłem się w krzaki lecz to nie był kot tylko wściekła wiewiórka.kiedy wyszłem z lasu byłem ca ły podrapanyprzez tą wiewórę.I gdy tak sobie leżałem myśląc gdzie ten kot nagle poczułem wielki ból wręce.żerkłem na rękę izobaczyłem koty wgryzionego w raka myślałem że to koniec lecz kot zaczął uciekać. bo zobaczył ptaka.Więc ruszyłem w pogoń i go dorwałem.poszłem do mojego senseja i poszliśmy zwrucićkotapani Chuij.

Offline

 

#27 2008-10-21 19:25:25

Dark Itachi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Gdy Poszlismy by zlapac kota nasza grupa byla bardzo radosna wykonujac swoja pierwsza misje tak jak ja.gdy szlismy kot wyskoczyl nam przed oczami dojzawszy go pobieglem za nim tak wpatrzony w niego walnelem w slup po czym go zgobilem.Nie poddawalem sie wiec ruszylem.Po 1 godzinie znajdowal sie juz u pani Chuji.I tak minela misja ktora powiodla sie sukcesem:D

Offline

 

#28 2008-11-01 08:58:13

Sensej Orochimaru

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Szedłem ulicą patrze a tu kot,którego miałem złapać.Rzuciłem się w pościg.Kot uciekł do lasu zrobiłem 3 klony i rozdzieliliśmy się.Jeden z klonów zobaczył go i złapał.Potem poszedłem do Hokage przekazałem kota i to zajęło 15 minut.

Offline

 

#29 2008-11-06 09:48:38

narutoanime111

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

a więc to było tak.poszłem se po misje do tsunade.jak tylko powiedziała mi tą misje tą prawie wybuchłem ze śmiechu.gdy właścicielka kota dała mi jego zdięcie przypomniało mi się że spotkałem go jak leciał do restaracji z ramen(spotkałem go jak szłem po misje)więc czym prędzej wyszłem z pomieszczenia i pobiegłem prosto do restauracji.gdy dotarłem na miejsce zamiast niego widziałem wielki bałagan.pomyślałem że to chyba ten kot tak ponarozrabiał.właściciel restauracji niebył w najlepszym chumorze to szybko go uspokojiłem i spytałem w jaką strone ruszył.odbowiedział mi że do śmietnika(w tym czasie się roześmiał i powiedział)pewnie łapać myszy.wiedziałem e to obrzydliwe ale odwarzyłem się i zobaczyłem go.tylko że...z buzi wystawał mu ogon.pomyślałem że to mysz!wykorzystałem okazje kiedy się objadał i jak njprędzej na niego skoczyłem.złapałem go.szkoda że właścicielka kota po otrzymaniu dowiedziała że musi zapłacić za szkody w restauracji.oto poja przygoda

Offline

 

#30 2008-11-18 11:48:29

xPawex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Więc wszystko się zaczęło gdy szedłem przez las pełen drzew (oczywiście jako naruto z drużyną) rozdzieliliśmy sie na 3 strony sakura znalazla 3 kunaje saske jakiegoś psa (przypominał mi kota) a ja treniłem rasengana xD wiec poszliśmy już razem szukać kota i znależliśmy go w krzakach nie wiem dlaczego ale byłem zszokowany zobaczeniem go przestraszonego, głodnego i rozszarpanego przez żyjące tu zwierzęta kotka . Poszliśmy do pani Chouji i bardzo zadawolona krzyknęła : ,,Och ty mój niewartuchu" xD :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl