Przygoda Naruto!

Tutaj znajdziesz fantastyczna przygode!


#16 2009-02-26 15:15:20

baczek555

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Złodzieja!

Szedłem sobie spokojnie z zauważyłem ze kos ucieka z torbą kosztownosci z jubilera. Zobaczyłem ze jest gruby więc krzekłem stój grubasie on sie wkurzył i mnie uderrzył wtedy poznałem ze jest to Chouji Akimichi

Offline

 

#17 2009-04-18 09:03:55

itachi4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Misja- Złap Złodzieja!

szedłem ulicą i przedemną wyskoczył złodziej  i zaczynam go gonić.w zaułku sie zatrzymałi jago zdemaskowałem i to był chouji akamichi.w torbie miał klejoty z jubilera odnosze je i odbieram zapłate

Offline

 

#18 2009-08-08 15:52:16

Sakura Uzumaki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Misja- Złap Złodzieja!

To było pod wieczór Tsunade-sama wezwała mnie nagle i opisała mi zdarzenie.
Ktoś ukradł bardzo cenna biżuterie Samuichi.
Pobiegłam na miejsce i zobaczyłam powybijane okna i zapłakanego Samuichiego.
Powiedziałam mu że o wszystkim wiem i pomoge mu odzyskać cenną biżuterie!
Ucieszył się i powiedział że to stało się bardzo szybko ponieważ biżuteria była za oknem na wystawie .
Najpierw dobrze obszukałam jakiś śladów aż nagle zobaczyłam okruszki chipsów ! Pobiegłam jak najszybciej ich śladem.
Trop się urwał przy starej bazie Anbu.Weszłam do środka i wziełam kunaia w ręke.
przy chodach w dół zobaczyłam pustom i świeżom paczke chipsów.
Podnisłam ją ponieważ  gdzieś już ją widzałam i nagle przypomniało mi się że Choij zawsZe je chipsy.
Bardzo się wściekłam i szybko i cicho zeszłam nadół.Zobaczyłam Chojiego i jakiś 2 nindza przed nim.
Choji trzymał biżuterie Samuichi.
Wskoczyłam do środka i zaczeła się walka jeden był bardzo słaby ponieważ trafiłam w niego 2 kunaiami i zendlał.
Lecz z 2 miałam problem walka trwała 5min ale wygrałam.
Jak już podeszłam zmeczona i we krwi do Chojiego to on sie przestraszył
Zapytałam się czemu to zrobił a on mi odpowiedział że chciał wymienic biżuterie na 10 paczek chipsów!!
Walnełam go mocno w głowe i wyrwałam biżuterie.
Poszłam najpierw oddać ją wałaścicelowi a póżniej złożyć raport u Tsunadewraz z Chojim .

Offline

 

#19 2009-08-16 15:24:56

-Sasuke Uchiha-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Misja- Złap Złodzieja!

Razem  z  drużyną  zaczeliśmy szukać  złodzieja  (jest  chudy  wysoki  z  wioski  piasku  i  w  wieku  Kakashiego  sensei). Razem  z  Naruto  i Sakurą  szukaliśmy  złodzieja  wyszyscy  dokładnie szukaliśmy  złodzieja  który  ukradł  bardzo cenne  rzeczy  ze  sklepem  z  rużnymi  klejnotami.
Szukając  złodzieja   złodziej  gubił  klejnoty  więc  podążaliśmy  za  klejnaotami  zbierając je  po  drodze
gdy  złapaliśmy tego  złodzieja  okazało  się   że  przyszedł  do  swojich  koleszków. Z  którymi  zaczeła  się  walka, naruto  wywołał  kyuubyego. A  zerwałem  swojom  pieczeć  którą  nałożył  Kakashi  na  pieczęć  którą  dał  mi  Orochimaru  po  chwili  zamieniłem  się  w  jakby  demona  miał  skrzydła  i  ogrąmną  siłę.
Razem  z  Naruto  walczyliśmy  z ninja  piasku,  a  Sakury  nie  było   nagle zauwarzyłem ze  ją  porwali  gdy  pokonałem  juz  swoich  przeciwników  ruszyłem  za  sladem  Sakury.  By  ją  uratować  dogoniłem  złodzieji  i   zaczołem  walczyć  uzyłem Chidori  i  zabiłem  wszystkich  czterech  poczym  wziełem  Sakurę  na  plecy,  a  Naruto  akurad  dotarł  do  mnie  Naruto. Dzięki  cienistym  klonom  Naruto  zabrał  złodzieji  i wyruszyliśmy  do  wioski. Gdy  już  dotarliśmy  sensei Kakashi  pogratujował  nam za  wykonanie  misji.
Pochwili  zobaczył  że  złamałem  pieczęć  i  zapytał  mnie co  się  stało  to opowiedzałem  mu  historię.
Gdy zaniosłem  Sakurę  do  szpitala okazało  się  że  użyli  na  niej  zakazanej  techniki  przejęcia  umysłu  snu. Z  niecierpliwieniem  czekaliśmy  aż  się  ockinie  gdy  się  obudziła  strasznie  się cieszyliśmy się  ze  Sakura jest   cała i  zdrowa.  Na   koniec  Sakura  podziękowała  mi  że  ją  uratowałem , a  ja  powiedziałem  że  to   nie  tylko  moja  zasługa  ale  i  Naruto  poczym  powiedzeliśmy  jeden  za  wszystkich, wszyszcy za jednego. Poczym  wspujnie  się  zaśmialiśmy.


Chcę  zostać najlepszym  z  najlepszych.

Offline

 

#20 2009-08-25 21:23:57

lol274

Użytkownik

Skąd: Czarnożyły
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Misja- Złap Złodzieja!

tak walczyłem z tym grubasem ale było bardzo łatwo zamiast kunai to wziął chipsy i jadł nawet nie miał kunai i nic mi nie zrobił i tylko ukradł chipsy a to żarłok i go oszołomiłem i padł i oto tak skończyła sie misja


imię: lol274
ranga:ninja 
żywioł:ziemia
kasa:0$

Offline

 

#21 2011-06-07 17:45:05

kama1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Misja- Złap Złodzieja!

Przed wyjściem przygotowałam to co najważniejsze: Chipsy- na pułapkę,( było mówione że złodziej to żarłok.)Kunai-jakby doszło do walki,(A to się NA PEWNO stanie.) i na koniec bomby dymne. Potem poszłam do obrabowanego sklepu z hot-dogami. Dowiedziałam się że skradziono dosłownie wszystko. Następnie idąc do sklepu z chipsami ujrzałam złodzieja. Za pomocą chipsów zwabiłam go do lasu gdzie doszło do walki. Złodziej zranił mnie kunaiem, ale ja go przycisnęłam do ziemi. Nagle złodziej odzywa się- Daj mi chipsa! Nie jestem złodziejem! Byłem głodny! Poznałam po głosie że to Choji Akimichi, ale wolałam się upewnić. Zdjęłam maskę... tak to był Choji.Spytałam się dlaczego kradł jedzenie a on odpowiedział że robi zapasy na zimę. (Choć to dopiero lato. Wytłumaczyłam wszystko Tsunade, a następnie Choji zaprosił mnie na Barbecue, nie mogłam odmówić mężczyźnie więc poszłam i świetnie się bawiłam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl