Przygoda Naruto!

Tutaj znajdziesz fantastyczna przygode!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#46 2009-12-08 20:13:39

GIBON30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Ja, Sasuke i Sakura wybralismy sie na spacer po miescie i podeszla do nas pani Chuij powiedziala, ze jej kot uciekl w strone lasu, a w lesie bylo niebezpiecznie wiec pobieglismy jak najszybciej i zaczelismy szukac uciekiniera sasuke poszedl w lewo sakura w prawo a ja prosto sakura znalazla jakiegos kota ale byl czarny sasuke popatrzyl w moja strone i powiedzial ze w lesie go nie ma wiec poszlismy poszukac w miescie i znalezlismy go kolo baru ale zaczol uciekac wiec go gonilismy i zlapalismy kolo szpitala oddalismy go wlascicielce i zdobylismy troche reputacji>

Offline

 

#47 2009-12-11 11:42:38

ziro2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Misje Zrobiłem Tak : Szedłem przez las i zauwazyłem kota Pani Chuij więc spróbowałem go złapać lecz mi sie nie udało i upadłem na ostre kamienie.Gdy zobaczyłem że wskoczył na drzewo spróbowałem go zpłoszyć a ten jak na złość uciekł w inną strone.Błąkając się po lesie znalazłem moją drużyne i powiedziałem im że mamy otoczyć kota.Otoczyliśmy kota i bystrym susem złapałem kota. Tak się zakończyła moja misja.


Nick: Ziro2 Poziom: Student Akademi
Natura : Ogień
Mażenie : Zostać Anbu Wioski Ukrytej W Liściach i być w klanie Uchicha
Nick: Ziro2   Natura : Ogień   Poziom : ...    Kasa : 0$

Offline

 

#48 2010-01-08 17:06:55

megakoles

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Idę przez las. Szukam kibelka. Jem krakersy. Nagle coś poruszyło się w krzakach. Czy to kibelek? Chyba nie! Ale co to! Wystaje ogon! Kibel z ogonem? Podszedłem bliżej żeby skorzystać. Aaaaaaaaaaaa! To nie kibel! To kot! Przypomniałem sobie, że miałem złapać właśnie takiego kota! Nagle z innych krzaków wystawał kibelek! Co wybrać? Potrzebę naturalną czy misję? Poszedłem skorzystać. Kot nie zając, nie ucieknie. Potem wdrapałem się na drzewo i zjadłem kota. Potem poszedłem do Hokage i wyplułem kota. Misia zakończona sukcesem!

Offline

 

#49 2010-01-08 17:24:08

mateusz2000

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Rano od razu jak wstałem zjadłem przeterminowane mleko. Potem sraczka. Poszedłem do wiedźmy. A ona kazała mi przynieść kota na którego mogła by się porzygać. Zgodziłem się ponieważ to szczytny cel. Poszedłem do lasu (ale śmierdziało) pomyślałem sobie : To na pewno kupa kota! Zobaczyłem coś co ruszało się w krzakach. Tam była kupa kota. Polizałem ją i powiedziałem : Kot jest na wschodzie! Kurdeee! Znowu ta sraczka!!!! Sraczka tak śmierdziała że kot od razu przybiegł. i zaczął mnie lizać. Wróciłem do wiedźmy i dałem kota. Wymioty pachniały oliwkami. Odniosłem wielki su.. aaaaa! Znowu sraczka!!!

Offline

 

#50 2010-02-04 20:01:51

mirasolesinski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Gaarus napisał:

Dzisiaj uciekł kot Pani Chuij spróbuj złapać kota jak najlepiej i żeby było jak najmniej szkód.
(Opisz swoje zdarzenie i przygodę [Tym więcej zdań tym więcej zdobycie pieniędzy])


Oto On:
http://www.free-animated-gifs.net/koty/kot8.gif
Pamiętajcie nie oceniajcie po wyglądzie!
Ten kot to nie kot lecz KoT!;P

(Jak ktoś zrobił misje można ją robić jeszcze raz! tylko własną przygodę trzeba wymyślić!)

kot był za murem i złapałem go

Offline

 

#51 2011-01-31 11:27:36

yamakosz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

do dupy to muslalem ze to gra a to forum i mam to cos w dupie jebane psy i sie kurwa wkurwilem pzez to jebane forum

Offline

 

#52 2011-06-07 17:25:27

kama1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Kot skakał i uciekał. Myślałam że go nie złapię. Gdy się do niego zbliżyłam, kot przewrócił mi na nogę wiadro z wodą. Wkurzył mnie.Zaczęłam go znowu gonić. Nagle gdy już go miałam w ręce kot podrapał mnie i uciekł. Goniłam go tak jeszcze parę minut, i udało mi się.Kot się szarpał ale mi to nie przeszkadzało. Odniosłam go do pani Chuij która podziękowała mi i dała nagrodę.

Offline

 

#53 2012-02-04 21:40:52

 Kuba Uchiha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Nie było trudno ani łatwo. Szukałem wszędzie dwa razy. Za trzecim razem zobaczyłem go na dachu pani Chuij. Próbowałem tam wejść, ale było by za dużo zniszczeń. To próbowałem rzucić kunai obok kota. Udało się i rzuciłem się na tego kota, ale uciekł i wszedł na drzewo. Nie chciałem próbować tego co ostatnio więc poszedłem do domu wziąłem karmę dla kotów i przyniosłem temu kotu. Dałem mu tą karmę i się chciałem się z nim zaprzyjaźnić żeby mi nie uciekał i przyniosłem kota.

Offline

 

#54 2012-02-21 20:07:11

Kapi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Misja- Złap Kota!

Kiedy szedłem na mój specialny trening zobaczyłem KoTa. Odrazy pomyślałem o tym, że Pani Chuij zgubiła takiego samego kota więc ruszyłem za nim w pogoń. Goniłem go po dachah domów, mieście i targu. Ta cała pogoń była naprawde bardzo męcząca a na dodatek to wszystko działo się w pełnym słońcu. Kiedy już prawie go złapałem kot zdążył uciec do lisiej nory. Bardzo się przestraszyłem myślą, że za chwile może mnie zaatakować rozwścieczony lis, ale podiąłem się wyzwania włożyłem ręke do nory i wyciągnąłem kota. Naprawdę byłem szczęśliwy i odrazu pobiegłem do Pani Chuij i opowiedziałem jej całą historię. Ona była tak szczęśliwa tym, że znalazłem jej kota, że aż podarowałą mi w podzięce stary zwój o histori całej wioski i jej mieszkańców.
                                   Tak właśnie spędziłem cały dzień na pogoni za kotem!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl